Корзина
252 отзыва

VinVetZoo

Профиверм гранулянт 10 г

  Профиверм гранулянт 10 г
В наличииТолько оптомКод: 6504

грн.

Минимальный заказ — 10 шт.

Показать все оптовые цены
 • 7 грн./шт.
  при заказе от 30 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 335-21-23 Kyivstar
 • +380 (73) 133-06-66 Life
 • +380 (99) 101-46-48 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 335-21-23, Kyivstar
   +380 (73) 133-06-66, Life
   +380 (99) 101-46-48, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com

Мікрогранули діаметром 2-4 мкр, світло-жовтого кольору,  без запаху,  приємного злегка солодкуватого смаку.

 

Склад   

1 г препарату містить діючу речовину:

івермектин – 3,5 мг.

Допоміжні речовини:   до 1 г.

 

Фармакологічні властивості

АТС vet QP54AA, авермектини (QP54AA01, івермектин)                                                                                                      

Івермектин (22,23-дигідроавермектин В1) - напівсинтетичне похідне одного з авермектинів (продуктів біосинтезу актиноміцетів видуStreptomyces avermitilis), що належать до хімічної групи макроциклічних лактонів. Івермектин активізує виділення гамма-аміномасляної кислоти, яка через інтернейрони вентрального нервового ствола нематод та нервово-м'язові сполучення членистоногих, блокує передавання нервових імпульсів, що, в свою чергу, призводить до паралічу і загибелі цих паразитичних організмів.

 

Застосування 

Для профілактичної та лікувальної дегельмінтизації свиней, птиці (кури, індики, качки, гуси), кролів, собак і котів при ураженні:

свині - статевозрілими і личинковими формами нематод родин AscaridaeMetastrongylidaeOligacanthorhynchidaeOllulanidae,StrongyloididaeTrichonematidaeTrichuridae;    при ураженні кліщами видів Demodex phylloidesSarcoptes parvulaSarcoptes suis та вошами виду Haematopinus suis;

птиця (кури, індики, гуси, качки) - нематодами родин: AscaridaeAmidostomatidaeCapillariidaeDioctophymidaeHeterakidae,SyngamidaeTetrameridaeпри ураженні ектопаразитами: кліщами видів Argas persicusDermanyssus gallinaeEpidermoptes bilobatus,Knemidocoptes gallinaeKmutans, К. pilaeSyringophilus bipectinatusрізноманітними пухоїдами, пероїдами та блохами, з яких найбільш патогенними є види Menopon gallinaeMenacanthus stramineusGoniodes hologasterLipeurus caponisEchilnophaga  gallinacean,  Ceratophyllus gallina;

кролі - нематодами з родин OxyuridaeStrongyloidaeTrichostrongylidaeпри ураженні кліщами Psoroptes cuniculiCheyletiella parasitivoraxListrophorus gibbus та блохами Spilopsyllus cuniculi - основними переносниками міксоматозу;

м'ясоїдні тварини (собаки,  коти) - нематодами родин AnisacidaeAncylostomatidaeAscaridaeCapillariidaeFilariidae,  Thelaziidae,Trichuridaeпри ураженні кліщами Cheyletiella jasguriDemodex canisNotoedres catiOtodectes cynotisSarcoptes canis та нашкірними паразитами  видів Ctenocephalides canisLinognathus setotusTrichodectis canis.

 

Дозування 

Препарат в основному призначений для використання груповим методом.

Для свиней на дорощуванні і відгодівлі препарат застосовують у дозі 2 г/10 кг маси тіла. Розраховану для поголів'я дозу змішують з 7-добовою нормою комбікорму і таку лікувально-кормову суміш згодовують протягом 7 діб згідно встановленого режиму годівлі.

Собакам і котам препарат застосовують з розрахунку 2 г/10 кг маси тіла, розраховану дозу ділять на 3 частини і згодовують з м'ясним фаршем протягом 3-х діб. Можливе індивідуальне застосування препарату у таких же дозах.

Птиці (кури, індики, качки, гуси) та кролям для дегельмінтизації препарат застосовують в дозі 1 г/10 кг маси тіла. Розраховану дозу для групи (стада) змішують із 3-х добовою нормою комбікорму і згодовують протягом трьох діб. При наявності збудників ектопаразитозів через тиждень після першого курсу лікування обробку повторюють аналогічним методом. Одночасно необхідно провести  дезакаризацію приміщень .

 

Протипоказання 

Не застосовувати собакам дрібних порід та цуценятам до 6-місячного віку.

 

Застереження 

При змішуванні препарату з кормом важливо забезпечити рівномірне перемішування, що досягається шляхом ступінчатого (наростаючого) внесення компонентів.

Забій свиней, кролів і птиці на м'ясо дозволяється через 15 діб після останнього застосування препарату. Яйця,  отримані від курей-несучок у період їх лікування препаратом, не дозволяється застосовувати у їжу людям, їх можна застосовувати для харчування лише через 7 діб після останнього застосування препарату.

 

Форма випуску        

Тріплексні пакети або пакети з полімерних матеріалів по 10, 50, 100, 500 і 1000 г.

 

Зберігання 

Сухе, темне місце при температурі від -10 °С до +25 °С.

 

Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.

Информация для заказа
 • Цена: 8 грн.
 • Минимальный заказ: 10 шт.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 335-21-23, Kyivstar
  +380 (73) 133-06-66, Life
  +380 (99) 101-46-48, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com