Корзина
505 отзывов
+380673352123

VinVetZoo

ТТ Гард иньекц. 10 мл

  ТТ Гард иньекц. 10 мл
В наличииОптом и в розницуКод: 3525

32 грн.

Минимальная сумма заказа — 197 грн.

Показать оптовые цены
 • 27 грн/шт.
  при заказе от 10 шт.
Написать
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Прозорий розчин жовтуватого кольору.

 

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

тіамулін гідроген фумарат ― 87,5 мг;

тилозину тартрат ― 62,5 мг.                                                                                                                                

 

Фармакологічні властивості

Поєднання у складі препарату тіамуліну та тилозину у певному співвідношенні забезпечує широкий спектр активності проти більшості бактерій, мікоплазм, рикетсій, спірохет, трепонем, хламідій, що є основними збудниками захворювань сільськогосподарських тварин.

Тіамулін ― напівсинтетичний антибіотик групи плевромуліну, що гальмує синтез білка у чутливих до нього мікроорганізмів. Тіамулін діє бактеріостатично щодо грампозитивних (Erysipelothrix spp., Staphylococcus spp.,Streptococcus spp., Listeria monocytogenesCorynebacterium pyogenes) і грамнегативних бактерій (Pasteurellaspp., Klebsiella pneumoniaeCampylobacter coliLawsonia intracellularisFusobacterium necrophorum); мікоплазм (Mycoplasma bovisMhyopneumoniaeMhyorhinisMsynoviaeMhyosynoviae тощо); лептоспір (Leptospiraspp.)спірохет (Serpulina hyodysenteria,  Sinnocens)трепонем (Treponema  hyodysenteriae) та хламідій (Chlamydia spp.).

Тилозин ― антибіотик із групи макролідів. Його бактеріостатична дія базується на пригніченні бактеріального синтезу протеїнів внаслідок зв'язування з рибосомами. Тилозин активний проти грампозитивних (Actinomycеsspp., Bacillus anthracisClostridium spp., Corynebacterium spp., Streptococcus spp., EcolliErysipelothrixrhusiopathiae) і грамнегативних бактерій (Brucella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp.,Salmonella spp., Treponema spp., Bordetella bronchisepticaProteus mirabilis тощо) та пригнічує розвиток деяких штамів Mycoplasma spp., Chlamydia spp., Ureаplasma sppі Rikettsia spp.

 

Застосування

Свині: лікування тварин, хворих на бешиху, дизентерію, ілеїт, лептоспіроз, лістеріоз, кампілобактеріоз, колібактеріоз, пастерельоз, сальмонельоз, інфекційний гастроентерит, спірохетний ентероколіт, атрофічний риніт, ензоотичну пневмонію, актинобацилярну плевропневмонію та мікоплазматичний артрит, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну та тилозину.

Велика рогата худоба, вівці та кози: лікування тварин, хворих на бронхопневмонію, дизентерію, перитоніт, метрит, пупочний сепсис, гнійний артрит, копитну гниль, бруцельоз, лептоспіроз, післяпологові ускладнення та хірургічні інфекції, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну та тилозину.

 

Дозування 

Внутрішньом'язово у дозі 1 мл на 10 кг маси тіла один раз на добу протягом 3-5 діб. При ензоотичній пневмонії, мікоплазматичному артриті у свиней вказану дозу збільшують на 25-50%. Перед введенням препарат необхідно підігріти до температури 25-30 °С.

Через 7-10 діб після лікування препаратом свиней, хворих на дизентерію чи ілеїт, доцільно повторити обробку цим же препаратом або іншими антимікробними засобами для перорального застосування на основі тилозину або тіамуліну у профілактичних дозах згідно їх настанов.

 

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до тилозину та тіамуліну. Не застосовувати свиноматкам в перший місяць після осіменіння. Свиням не застосовувати засоби, які містять монензин, наразин чи саліноміцин щонайменше протягом 7 діб до та після лікування тіамуліном. Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами та лінкоміцином.

 

Застереження 

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб, використання молока для харчування людей – через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

В окремих тварин на місці ін'єкції можливі легкий набряк, еритема, свербіж, які зникають  самі на 2-3 добу після закінчення курсу лікування.

 

Форма випуску 

Флакони із скла або поліпропілену, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 або 200 мл; скляні ампули по 5 мл, вкладені по 10 штук у картонні коробки.

 

Зберігання 

Сухе, темне місце при температурі від 5 °С до 25 °С. Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати протягом 20 діб при умові зберігання в темному, сухому місці при температурі від 2 °С до 6 °С.

 

Термін придатності ― 3 роки з дати виготовлення.

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Производитель   O.L.KAR.
Объем 10.0 мл
Информация для заказа
 • Цена: 32 грн.
Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com