Корзина
505 отзывов
+380673352123

VinVetZoo

Тромексиновет 2 г

  Тромексиновет 2 г
В наличииТолько оптомКод: 50

грн.

Минимальный заказ — 10 шт.

Минимальная сумма заказа — 197 грн.

Показать все оптовые цены
 • 3 грн/шт.
  при заказе от 200 шт.
Написать
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Порошок білого кольору без запаху.

 

Склад

1 г препарату містить діючі речовини:

сульфаметоксипіридазин ― 200 мг;

триметоприм ― 60 мг;

тетрациклін (гідрохлорид) ― 110 мг;

бромгексин (гідрохлорид) ― 1,3 мг;

ацетилсаліцилова кислота ― 10 мг.

Допоміжні речовини ― до 1 г.

Фармакологічні властивості

Тромексиновет ― комбінований препарат з антибактеріальною та протизапальною дією. Комбінація триметоприму із сульфаметоксипірідазином і тетрацикліном дає синергічний ефект, що збільшує антимікробний спектр дії препарату. Тромексиновет активний проти грампозитивних (Actinomyces spp., Bacillus antracis, Clostridium spp,, Corynebaclerium spp., Erysipelotrix rhusiopalhiae, Streptococcus spp., Lisleria monocytogenes) та грамнегативних бактерій (Actinobacillus spp., Bortadella bronchiseptica, Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis, Salmonella spp.).

Сульфаметоксипіридазин ― активний щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp.. Streptococcus spp., Clostridium spp., Salmonella spp., E. coll, Pasteurella spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Bordetella spp., а також найпростіші (Coccidia, Toxoplasma) та рикетсії (Rickettsia), менш активний щодо протею. Механізм дії пов'язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.

Триметоприм діє проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативних (Е. coli. Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізмів. Він інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот.

Тетрациклін ― бактеріостатичний антибіотик, який впливає на рибосоми бактерій, чим пригнічує синтез мікробних білків. Він володіє широким спектром дії, до нього чутливі грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми (Salmonella spp., Pasterella spp., E. coli, Actinomyces spp., Bacillus antracis, Clostridium perfringes ma Clostridium tetani, Listeria monocitogenes ma Nocardia, Brucella spp., Haemophilus spp., Bordetella spp., Bartonella spp., Haemophilus spp., Shigella spp. ma Yersinia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp.), деякі великі віруси, найпростіші, спірохети, ріккетсії (Rickettsia), мікоплазми (Mycoplasma spp.) та хламідії (Chlamidia spp.).

Бромгексин — речовина, яка володіє муколітичною дією ( розріджує слиз). Знижує в'язкість бронхіального секрету за рахунок деполяризації кислих поліцукрів та стимуляції секреторних клітих слизової бронхів.

Ацетилсаліцилова кислота ― протизапальний засіб. Вона володіє протизапальною, анальгезуючою та жарозничуючою діями.

 

Застосування

Лікування великої рогатої худоби, свиней та свійської птиці (курчата, бройлери, індики, гуси та качки), хворих на пастерельоз, пневмонію, бронхіт, ентерит, гастроентерит, дизентерію, септицемію, а також при захворюваннях травного каналу, органів дихання та сечостатевої системи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до компонентів препарату.

 

Дозування

Перорально з водою, молоком або кормом у дозі:

велика рогата худоба та свині - 3 г препарату на 30 кг маси тіла в першу добу, та 2 г препарату на 30 кг маси тіла в наступні доби, а також у 1-2 доби після зникнення симптомів, або 1 кг препарату на 2000 літрів води або 1000 кг корму.

У важких випадках застосовується подвійна доза у перші дві доби лікування.

свійська птиця ― 2 г препарату на літр питної води в першу добу, 1 г препарату на літр питної води на другу та третю добу, можна повторити на четверту та п'яту доби, якщо симптоми не проходять. Для новонароджених тварин застосовується половина дози.

 

Протипоказання

Не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до сульфаметоксипіридазину, триметоприму, тетрацикліну, бромгексину та ацетилсаліцилової кислоти.

Не застосовувати тваринам при порушеннях функції печінки та нирок.

Не застосовувати дійним коровам, молоко яких застосовується в їжу людям. Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких застосовуються в їжу людям.

 

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 15 ( велика рогата худоба, свині) та 5 (свійська птиця) діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

 

Форма випуску

Пакети з плівки полімерної, або з фольги ламінованої, або банки полімерні з кришками, контейнери по 2,4, 5, 10, 20, 30, 40, 50, 100, 200, 250, 300, 400, 500 г, 1 кг. 

 

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

 

Термін придатності - 5 років з дати виготовлення.

Характеристики
Основные
Производитель   O.L.KAR.
Страна производитель Украина
Масса 20.0 мг
Информация для заказа
 • Цена: 3 грн.
 • Минимальный заказ: 10 шт.
Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com