Корзина
252 отзыва

VinVetZoo

Ультрасептол порошок 10 г

  Ультрасептол порошок 10 г
В наличииТолько оптомКод: 12981

грн.

Минимальный заказ — 2 шт.

Показать все оптовые цены
 • 8,50 грн./шт.
  при заказе от 100 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 335-21-23 Kyivstar
 • +380 (73) 133-06-66 Life
 • +380 (99) 101-46-48 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 335-21-23, Kyivstar
   +380 (73) 133-06-66, Life
   +380 (99) 101-46-48, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com

Порошок від світло-жовтого до жовтого кольору із специфічним запахом.

 

Склад

1 г препарату містить діючі речовини:

сульфадимезин ― 70 мг;

окситетрацикліну гідрохлорид ― 45 мг;

триметоприм ― 30 мг;

тилозину тартрат ― 25 мг;

норсульфазол ― 80 мг.

Допоміжна речовина ― до 1 г.

 

Фармакологічні властивості

Ультрасептол ― комплексний препарат широкого спектру бактерицидної та бактеріостатичної дії.

Сульфадимезин ― сульфаніламід, активний щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій: Е. coliShigellaspp., Klebsiella spp., Vibrio choleraeClostridium perfringensBacillus anthracisCorynebacterium diphtheriae,Yersinia pestisChlamydia spp., Actinomyces israeliiToxoplasma gondii. Механізм його дії пов’язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.

Окситетрациклін ― бактеріостатичний антибіотик, механізм дії якого полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми:Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., Ecoli, Pasteurellaspp., Klebsiella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) та хламідії (Chlamydia).

Триметоприм ― хіміотерапевтичний препарат, що діє бактеріостатично проти грампозитивних (Staphylococcusspp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативних (Е. coliSalmonellaspp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurelia spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізмів. Він інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів синтезу бактеріального білка.

Тилозин ― макролідний антибіотик, який продукується штамом Streptomyces fradiae, і включає, головним чином, тилозин A. Тилозин ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів:Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucellaspp., Neisseria spp., Haemophilus spp., а також проти рикетсій (Rickettsia spp.), спірохет (Spirochaeta (BorreliaanserinaBrachyspira hyodysenteriae)), а також мікоплазм (MgallisepticumMsynoviaeMmeleagridis і т. ін.). Тилозину тартрат проявляє бактеріостатичну дію шляхом гальмування синтезу білка (через незворотне з’єднання із субодиницями 50S бактеріальних рибосом) і мікробного росту клітин та розмноження.

Норсульфазол ― протимікробний бактеріостатичний засіб, активний у відношенні грампопозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coliShigella spp., Klebsiella spp., Vibrio choleraeClostridiumperfringensBacillus anthracisCorynebacterium diphtheriaeYersinia pestisChlamydia spp., Actinomyces israelii,Toxoplasma gondii. Завдяки одночасній дії всіх компонентів препарату резистентність мікроорганізмів розвивається в десятки разів повільніше, ніж до кожного окремо.

 

Застосування

Телята: лікування тварин, хворих на гастроентерит, сальмонельоз, пастерельоз, кампілобактеріоз (вібріоз), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Свині: лікування тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, артрит, дизентерію, набрякову хворобу, бешиху, сальмонельоз, пастерельоз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Вівці: лікування тварин, хворих на септицемію, інфекційну агалактію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Кролі: лікування тварин, хворих на пастерельоз, сальмонельоз та септицемію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Свійська птиця (кури (бройлери), індики, гуси, качки): лікування птиці, хворої на тиф, холеру, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

 

Дозування

Перорально з кормом індивідуально або груповим методом. Лікування свиней, птиці і кролів проводиться переважно груповим методом шляхом рівномірного перемішування добової кількості корму з препаратом. До 100 кг корму додають: свиням – 300-350 г препарату, птиці і кролям – 400 г препарату.

Добова доза для всіх видів тварин становить 1,0-1,2 г препарату на 10 кг маси тіла, задається у два прийоми. Залежно від тяжкості захворювання при першому застосуванні доза ультрасептолу може бути збільшена в два рази.

Курс лікування тварин 3-5 діб, триває до повного зникнення клінічних симптомів захворювання. При рецидиві захворювання лікування проводять не менше трьох діб до повного одужання тварин.

 

Протипоказання

Не застосовувати препарат при підвищеній чутливості до складових препарату, а також при захворюваннях печінки і нирок. Забороняється використання дійним коровам, молоко яких використовують в їжу людям, та курам-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.

 

Застереження

Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

 

Форма випуску

Пакети з ламінованого паперу або з плівки полімерної, або з фольги ламінованої, або полімерні банки з пластмасовими кришками по 1; 5; 10; 20; 30; 40; 50; 100; 150; 200; 250; 300; 400; 500; 1000 г, двошарові полімерні мішки по 10 000; 20 000 г.

 

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 4 °С до 25 °С.

Не зберігати разом з харчовими продуктами.

 

Термін придатності – 2 роки.

Суміш корму з препаратом згодовують тваринам протягом доби.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   O.L.KAR.
Страна производитель Украина
Масса 100.0 (мг)
Лекарственная форма Порошок
Информация для заказа
 • Цена: 9 грн.
 • Минимальный заказ: 2 шт.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 335-21-23, Kyivstar
  +380 (73) 133-06-66, Life
  +380 (99) 101-46-48, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com