Корзина
505 отзывов

VinVetZoo

Ультрасептол таблетки №30

  Ультрасептол таблетки №30
В наличииОптом и в розницуКод: 1734

31 грн.

Минимальная сумма заказа — 197 грн.

Показать оптовые цены
 • 28 грн/шт.
  при заказе от 20 шт.
Написать
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com

Циліндричні таблетки з плоскою поверхнею, рискою і фаскою, від світло-жовтого до жовтого кольору, (на поверхні таблеток допускається мармуровість-вкраплення).

 

Склад

1 таблетка (0,8 г препарату) містить діючі речовини:

сульфадимезин ― 70 мг;

окситетрациклін гідрохлорид ― 45 мг;

триметоприм ― 30 мг;

тилозин тартрат ― 25 мг;

норсульфазол ― 80 мг.

 

Фармакологічні властивості

Ультрасептол таблетки – комплексний препарат широкого спектру бактерицидної та бактеріостатичної дії.

Сульфадимезин – сульфаніламід, активний щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій: Е. coliShigellaspp., Klebsiella spp., Vibrio choleraeClostridium perfringensBacillus anthracisCorynebacterium diphtheriae,Yersinia pestisChlamydia spp., Actinomyces israeliiToxoplasma gondii. Механізм дії пов’язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.

Окситетрациклін – бактеріостатичний антибіотик, механізм дії якого полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми:Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., Ecoli, Pasteurellaspp., Klebsiella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., а також на найпростіших(Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) та хламідії (Chlamydia).

Триметоприм – хіміотерапевтичний препарат, що володіє бактеріостатичною дією проти грампозитивних(Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативних (Е.coliSalmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurelia spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізмів. Він інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів метаболізму бактерій на шляху до синтезу білка.

Тилозин – суміш макролідних антибіотиків, які продукуються штамом Streptomyces fradiae, що включає, головним чином, тилозин A. Тилозин ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів: Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp., Pasteurella spp., Vibrio spp.,Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., а також проти рикетсій (Rickettsia spp.), спірохет(Spirochaetes (Borrelia anserinaBrachyspira hyodysenteriae)), мікоплазм (MgallisepticumMsynoviaeM.meleagridis і т. ін.). Тилозин проявляє бактеріостатичну дію шляхом гальмування синтезу білка (через незворотне з’єднання із субодиницями 50S бактеріальних рибосом) і мікробного росту клітин та розмноження відповідно.

Норсульфазол – протимікробний бактеріостатичний засіб, активний по відношенню до грампопозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coliShigella spp., Klebsiella spp., Vibrio choleraeClostridiumperfringensBacillus anthracisCorynebacterium diphtheriaeYersinia pestisChlamydia spp., Actinomyces israelii,Toxoplasma gondii.

 

Застосування

Телята віком до 3 місяців: лікування тварин, хворих на гастроентерит, сальмонельоз, пастерельоз, кампілобактеріоз (вібріоз), розлади травлення з клінічними проявами діареї, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Свині: лікування тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, артрит, дизентерію, набрякову хворобу, бешиху, сальмонельоз, пастерельоз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Ягнята у віці до 3 місяців: лікування тварин, хворих на еймеріоз, септицемію, інфекційну агалактію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Кролі: лікування тварин, хворих на еймеріоз, пастерельоз, сальмонельоз, септицемію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Свійська птиця (кури (бройлери), індики, гуси, качки): лікування птиці, хворої на еймеріоз, тиф, холеру, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

 

Дозування

Перорально із сухими або вологими кормами індивідуально, або груповим методом, попередньо подрібнюючи таблетки.

Добова доза препарату для всіх видів тварин становить 0,8-1,2 г (1-1,5 таблетки) на 10 кг маси тіла, яка задається у два прийоми. При першому застосуванні доза препарату може бути збільшена в два рази ( залежно від важкості захворювання).

Курс лікування 3-5 діб (до повного зникнення клінічних симптомів захворювання). При рецидиві захворювання лікування проводять не менше трьох діб до повного одужання тварин. При еймеріозі лікування проводиться 2-3 курсами з інтервалом між ними 5-7 діб.

Суміш корму з препаратом згодовують тваринам протягом доби.

 

Протипоказання

Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату, а також при захворюваннях печінки та нирок. Забороняється використання жуйним тваринам з функціонально розвинутими передшлунками та курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.

 

Застереження

Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

 

Форма випуску

Пакети з паперу ламінованого та/або плівки полімерної, та/або фольги ламінованої в пачках з картону по 10, 30, 50, 100 таблеток; банки полімерні з кришками (контейнери) по 10, 30, 50, 100, 300, 500, 1000 таблеток; блістери №10х1 в картонних коробках.

 

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від 4 °С до 25 °С.

Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.

 

Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики
Основные
Производитель   O.L.KAR.
Страна производитель Украина
Лекарственная форма Таблетки
Информация для заказа
 • Цена: 31 грн.
Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com