Корзина
505 отзывов
+380673352123

VinVetZoo

Экосепт 10 г (порошок для дезинфекции)

  Экосепт 10 г (порошок для дезинфекции)
В наличииОптом и в розницуКод: 3570

грн.

Минимальная сумма заказа — 197 грн.

Показать оптовые цены
 • 6 грн/шт.
  при заказе от 50 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Опис

Дрібногранульований порошок рожево-сірого кольору із запахом лимона добре розчинний у воді.

 

Склад

100 г препарату містить діючу речовину:

калію пероксимоносульфат ― 50 г.

Допоміжні речовини: натрію хлорид, сульфамінова кислота, яблучна кислота, поліфосфат,натрію додецилбензен сульфонат, барвник, ароматизатор з запахом лимону.

 

Фармакологічні властивості

При взаємодії з натрієм хлоридом і сульфаміновою кислотою калій пероксимоносульфат є сильнодіючим окиснювачем. Калій пероксимоносульфат ― ефективний біоцид по відношенню до багатьох відомих родин вірусів, патогенних для людини та тварин, по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій. Активний також по відношенню до деяких видів дріжджів та грибів. Калій пероксимоносульфат викликає окиснювання мікробних глікопротеїнів, поліпептидів і нуклеїнових кислот. Він вступає в реакцію з сульфгідрільними групами білків, що знаходяться в капсидах вірусів. Органічні кислоти у сполученні з неорганічним буфером створюють кисле середовище та оптимізують біоцидну активність калію пероксимоносульфату. Таку активність вони виявляють також у присутності жорсткої води, органічних домішок та при низьких температурах.Натрію додецилбензен сульфонат діє як поверхнево-активна речовина, завдяки чому забезпечується контакт окиснювача з мікробами; вступає в реакцію з ліпідами мембрани і викликає денатурацію деяких білків мембрани клітин.Екосепт має бактерицидну до (E.coli, Klebsiella spp., Staphylococcus spp., Pseudomonas aeruginosa, Campylobacter spp., Enterococcus spp. Mycobacterium tuberculosis, Proteus mirabilis, Salmonella spp. та інші), фунгіцидну до (Candida albicans, Trichophyton spp., Aspergillus niger), віруцидну до (вірусів гепатиту, герпесу, грипу, поліомієліту, ентеровірусів та інших) та спороцидну (знищує найбільш стійкі бактеріальні спори) дії.

 

Застосування

Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, систем подачі питної води, цехів по переробці птиці та яєць, забійних та м'ясопереробних цехів, транспортних засобів, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію, санітарно-технічного обладнання та інших об'єктів, які підлягають ветеринарному нагляду.

 

Дозування

Робочий розчин Екосепт застосовується методом вологої дезінфекції, аерозольного розпилення, туману та для дезінфекційних бар'єрів.

- для загальної дезінфекції заздалегідь очищених поверхонь та обладнань необхідноприготувати 1%-й розчин Екосепт (100 г препарату на 10 л води). Експозиція складає від 60 хвилин до 2 годин.

- остаточна дезінфекція поверхонь та приміщень, де утримуються тварини, виконується уразі ризику виникнення вірусних, бактеріальних або грибкових інфекцій. 1%-й розчин Екосепту наноситься на поверхні та обладнання за допомогою розпилювача низькоготиску або іншого механічного розпилювача у дозі 300 мл/м2. Експозиція складає від 2 до 3годин. Тварин заводять у приміщення після закінчення експозиції.

- для очищення та дезінфекції обладнання використовують 0,5-3%-й розчин Екосепт удозі  300  мл/м2   протягом   15-60  хвилин,  залежно  від  ступеню  забруднення.  Потім ополіскують чистою водою.

- для санації систем водопостачання після остаточної очистки використовують 0,5%-й розчин Екосепт (50 г препарату на 10 л води), заповнюючи всю систему. Експозиція 60 хвилин. Після експозиції залишки дезінфекційного розчину змивають водою.

- для забезпечення постійної стерилізації питної води додають відповідну кількість порошку Екосепту у резервуар або в автоматичний дозуючий пристрій для одержання 0,1% розчину.

- для дезінфекції повітря з метою знищення перехресних інфекцій в період спалаху захворювань (особливо захворювань дихальних шляхів), використовують 0,5%-й розчин Екосепту. Дезінфекцію проводять за допомогою пристроїв, що діють під тиском, для дрібнокрапельного розпилення або рюкзачних розпилювачів у дозі 1 л на 10 м3 площі. Експозиція складає 30-60 хвилин. 

- для холодної аерозольної дезінфекції використовують 1%-й розчин Екосепту (100 гпрепарату на 10 л води).Аерозольну дезінфекцію у звільнених від тварин приміщеннях (хлівах) проводять протягом 30-60 хвилин за допомогою механічних аерозольних генераторів у дозі 1 л розчину на 10 м3 площі. Перед заводом тварин, приміщення провітрюють протягом 30-60 хвилин. 

- для теплої аерозольної дезінфекції використовують 4%-й розчин Екосепту (400 гпрепарату на 10 л води) при витраті 1 л розчину на 40 м3 площі. Спочатку змішуютьпідсилюючий агент (гліцерин та інші) для утворення туману з водою у розрахунку 15 одиниць підсилюючого агенту на 85 одиниць води. Потім додають у розчин Екосепту.Аерозольну дезінфекцію в приміщеннях (хлівах) проводять протягом 30-60 хвилин задопомогою термічного генератора туману.

- для дезбар'єрів та для обробки коліс транспортних засобів, взуття та ратиць тварин використовують 1%-й розчин Екосепту. Розчин у дезбар'єрах змінюють через кожні 4 доби або по мірі забруднення. 

 

Протипоказання

Немає.

 

Застереження

Дезінфекція проводиться у відсутності тварин та птиці. Після обробки приміщення аерозолем, необхідно його провітрити до повного вилучення залишків аерозолю.

 

Форма випуску

Поліетиленові пакети по 50 г, по 1 кг, по 2,5 кг.

 

Зберігання

Зберігати у щільно закритому упакуванні при температурі від 0 °С до 30 °С в сухому, недоступному для дітей місці та окремо від вогненебезпечних речовин.

 

Термін придатності ― 5 років з дати виготовлення.

Термін придатності після першого розкриття упакування - 3 місяці.

Термін придатності готового розчину - 7 діб за умови зберігання розчину в закритій ємності.

 

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики
Основные
Производитель   O.L.KAR.
Страна производитель Украина
Дополнительные характеристики
Срок годности средства 60
Информация для заказа
 • Цена: 7 грн.
Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com