Корзина
505 отзывов

VinVetZoo

Йод однохлористий 3% 2,223 л

  Йод однохлористий 3% 2,223 л
В наличииОптом и в розницуКод: 14231

306 грн.

Минимальная сумма заказа — 197 грн.

Показать оптовые цены
 • 298 грн/шт.
  при заказе от 5 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com

Склад і форма випуску

Препарат йод однохлористий являє собою однорідну рідину оранжево -жовтого кольору , що містить однохлористий йод і соляну кислоту. У воді і гліцериноподібних розчинниках типу триетиленгліколь розчиняється у будь-яких співвідношеннях. На повітрі димить. Випускають в герметично закритих скляних пляшках або банках, флаконах та іншої скляної або полімерною тари, що забезпечує збереження продукції ємністю 2,223 кг.

 

Фармакологічна дія  

Йод однохлористий, як і всі йод-хлорвмістимі препарати, в оптимальних концентраціях має антисептичні,  властивості. Активний проти бактерій (в т. ч. мікобактерій), грибів, вірусів, яєць гельмінтів, спор і ооцист кокцидій.

 

Застосування

Йод однохлористий призначають для вологої дезінфекції, дезінвазії поверхонь тваринницьких, птахівничих приміщень і всього устаткування в них, холодильних камер, знезараження шкаралупи яєць, а також для аерозольної дезінфекції повітря тваринницьких і птахівничих приміщень, лікування тварин, уражених стригучим лишаєм і для обробки вим'я корів перед доїнням.

 

Дози і спосіб застосування 

Вологу дезінфекцію, дезінвазію приміщень та інших об'єктів проводять водними розчинами однохлористого йоду, приготованими безпосередньо перед обробкою. При сибірці 10% розчином однохлористого йоду з розрахунку 1 л/м2. Розчин наносять дворазово по 0,5 л/м2 з інтервалом 15-25 хвилин.

Експозиція 3 години. При негативних температурах (до мінус 40 °С) зазначені розчини наносять на поверхню дрібно в три прийоми по 0,3 - 0,4 л/м2. Перед кожним нанесенням дезинфікуючого розчину, поверхню попередньо обробляють гарячою водою (70 °С) або насиченим (15 - 20 %) розчином кухонної солі з розрахунку 0,5 л/м2. Експозиція після останнього нанесення дезрозчину 3 години.

При інфекційному атрофічному риниті , бешисі свиней , вірусному гепатиті каченят, ящурі (поточна дезінфекція) 5% розчином однохлористого йоду одноразово з розрахунку 0,5 л/м2 з інтервалом 1 годину. Експозиція у всіх випадках 6 годин.

При інфекційній ентеротоксемії і брадзоті овець, туберкульозі тварин і птахів 10% розчином однохлористого йоду, підігрітим до 45-50 °С , дворазово з інтервалом 1 годину по 0,5 л/м2. Експозиція після другого зрошення 3 години.

При респіраторному мікоплазмозі птахів і сальмонельозах 3% розчином однохлористого йоду з розрахунку 1 л/м2. Експозиція 1 година.

При кокцидіоз кроликів і птахів 10% розчином однохлористого йоду підігрітим до 70 °С одноразово з розрахунку 1 л/м2. Експозиція 5 годин.

При параскаридозі коней і аскаридозі свиней 5% розчином однохлористого йоду, підігрітим до 70 °С, з розрахунку 1 л/м2. Експозиція 5 годин.

При стронгілятозі і стронгілоідозі - 3% розчином однохлористого йоду з розрахунку 1 л/м2. Експозиція 1 година.

Для запобігання корозійного дії доцільно проводити дезінфекцію металевого обладнання (окремо від поверхонь приміщень) однохлористим йодом, розчиненим у триетиленгліколі у співвідношенні 1 : 9 (до однієї частини препарату додають 9 частин триетиленгліколя) і ретельно перемішують.

Отриманий таким чином 10% розчин маслянистої консистенції скорочено іменується « Охлосан-Р». Аерозольну дезінфекцію повітря приміщень при виникненні респіраторних захворювань тварин (птахів ) проводять одним із способів , наведених нижче. Шляхом розпилення 30% водного розчину Охлосана-Р (що містить 3% однохлористого йоду), аерозольними апаратами, що дають величину частинок 0,5-20 мкм, з розрахунку 1,2 мл/м2. Проводять 10-12 розпилень в чотири циклу - по 2-3 дні поспіль кожен цикл з інтервалом між ними 2-3 дні. Експозиція після кожного розпилення 25-30 хвилин. На час розпилення та експозиції приміщення щільно закривають, вентиляцію відключають. Шляхом екзотермічної сублімації парів йодалюмінія і хлоралюмінія, одержуваних від з'єднання однохлористого йоду з алюмінієм (стружкою, порошком  шматочками алюмінієвого дроту або вибракованной посуду і інших алюмінієвих виробів). Для цього беруть скляні або емальовані ємності не менше 2-3 літрів (одна ємність на 400-500 м3) і розставляють або розвішують рівномірно ( на рівному відстані одна від одної та від стін оброблюваного приміщення) на висоті 1-1,5 м і заповнюють їх однохлористого йодом з розрахунку 3 мл/м3 , в який опускають алюміній з розрахунку 50 г на 1 л препарату. Екзотермічна реакція починається через 1-2 хвилини і триває 5-10 хвилин, залежно від чистоти алюмінію і температури препарату. Експозиція від початку паровипускної реакції 35-37 хвилин. На час експозиції приміщення щільно закривають, вентиляцію відключають. Дезінфекція парами екзотермічної реакції проводиться 3-4 рази з інтервалом 3 дні. Для виключення бурхливого спінювання, розбризкування та можливого викиду з ємності препарату в процесі хімічної реакції і для більш повного виділення йоду доцільно використовувати суміш однохлористого йоду з триетиленгліколем у співвідношенні 9:1, скорочено іменовану « Охлосан-В». Після закінчення кожної аерозольної обробки приміщення провітрюють - відкривають двері, вікна, вентиляційні люки і включають вентиляцію. Знезараження яєць, поверхнево інфікованих збудниками пастерельозу птахів, проводять шляхом їх занурення в 4 % водний розчин однохлористого йоду на 15 хвилин з наступним висушуванням на повітрі.

Для лікування тварин, хворих стригучим лишаєм, уражені ділянки шкіри обробляють 10% водним розчином однохлористого йоду або розчином Охлосан-Р, добре проникаючим завдяки маслянистій консистенції в уражену шкіру . Препарат наносять на уражені ділянки шкіри невеликими порціями і щіткою або ватно- марлевим тампоном ретельно втирають в шкіру в місцях ураження і навколо них. У свіжих випадках достатньо 1-2 -кратної обробки з інтервалом 20-30 хвилин. У запущених випадках за наявності твердих кірочок, обробку проводять 3-5 разів на день протягом 3 днів. При цьому розчин втирають з особливою ретельністю, щоб забезпечити його проникнення в товщу кірочок, під скориночки і волосяні цибулини.

Обробку тварин проти стригучого лишая слід проводити на відкритому повітрі або добре вентильованому приміщенні. Для обробки кожної тварини використовують новий тампон, а щітки періодично очищають від забруднень, промиваючи водою, і знезаражують шляхом занурення на 10-15 хвилин в окрему ємність з 10% розчином однохлористого йоду. Для обробки вим'я корів перед доїнням застосовують 0,5% розчин однохлористого йоду або 5% водний розчин Охлосана-Р . Контроль якості дезінфекції здійснюють відповідно до методики, викладеної в діючій інструкції з проведення ветеринарної дезінфекції, дезінвазії, дезінсекції та дератизації.

 

Побічні дії  

Слід враховувати, що пари концентрованого (нерозведеного) препарату викликають сильне подразнення слизових оболонок дихальних шляхів і очей, при тривалому впливі парів виникає катар верхніх дихальних шляхів, кон'юнктивіт, помутніння рогівки очей. При сильному впливі на шкіру препарат викликає опіки і виразки.

 

Протипоказання

Не допускати завищення гранично - допустимої концентрації парів препарату в повітрі робочої зони (контроль по хлористому водню) 5 мг/м3.

 

Застереження 

При роботі з концентрованим препаратом і його розчинами персонал повинен бути забезпечений прогумованими фартухами, гумовими чобітьми, гумовими рукавичками, захисними окулярами, а при розпиленні препарату в закритому приміщенні - протигазом. При попаданні препарату на шкіру людей, його необхідно змити великою кількістю води з милом. При потраплянні препарату на слизові оболонки (у тому числі і оброблюваних поверхонь) їх відразу  промивають водою, потім 2% розчином питної соди. Якщо концентрований розчин однохлористого йоду потрапив на слизову оболонку ока людини, слід провести аналогічну обробку і звернутися до лікаря. Під час роботи з однохлористим йодом не можна приймати їжу , палити , пити. Обслуговуючий персонал не допускається до приміщення в період аерозольних обробок. По закінченні роботи використану тару і дезобладнання обмити водою, обличчя і руки вимити водою з милом.

 

Зберігання

У щільно закритій заводській упаковці в складських приміщеннях, захищених від прямих сонячних променів при температурі навколишнього середовища.

 

Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики
Основные
Производитель   O.L.KAR.
Страна производитель Украина
Информация для заказа
 • Цена: 306 грн.
Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com