Корзина
488 отзывов

VinVetZoo

Квик Байт спрей 62,5 г (!у)

  Квик Байт спрей 62,5 г (!у)
В наличииОптом и в розницуКод: 20870

99 грн.

Минимальная сумма заказа — 197 грн.

Показать оптовые цены
 • 92 грн/шт.
  при заказе от 5 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Бесплатная
  доставка
 • Контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
Опис
Гранули водорозчинні від білого до бежевого кольору.
Склад
100 г препарату містить діючу речовину:
імідаклоприд     -    10 г (10 %).
Допоміжні речовини: трикозен Z-9 (мускалур), ароматизатор (LEJ 179), бітрекс (денатоніум бензоат), сахароза.
Фармакологічні властивості
ATCvet QР53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QP53AX17 -  імідаклоприд)
Квік-Байт® спрей – високоефективний системний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру зоотропних комах. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих і допоміжних речовин: імідоклоприд, мускалур (Z), бітрекс. 
Імідаклоприд, 1-(6-Chloro-3-pyridylmethyl)-N-nitro-imidazolidin-2-ylideneamine – інсектицид, належить до групи хлорнікотинілових сполук, має виражену контактно-шлункову інсектицидну дію щодо двокрилих комах, включаючи справжніх мух, синіх і зелених мʼясних мух, сірих мʼясних мух, плодових мух (Musca domestica,  Fania canicularis, Calliphora spp.,  Lucilia spp., Sarcophaga spp., Drosophila spp.), тарганів (Blatta spp.), бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans) та інших комах, у тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів. Як антагоніст нікотинацетилхоліновх рецепторів, імідоклоприд викликає гіперполяризацію мембрани нервових волокон комах, що призводить до тривалого відкриття натрієвих каналів, переривання передачі нервових імпульсів, паралічу та загибелі комах. 
Мускалур (Z-9 трикозен) - статевий феромон, який діє як принада для комах на оброблену препаратом поверхню. Ароматизатор і сахароза у складі продукту сприяють його охочому поїданню мухами. Бітрекс – гіркий компонент, запобігає поїданню препарату птахами та сільськогосподарськими тваринами.
Тривалість інсектицидної дії засобу Квік-Байт® спрей залежно від типу поверхні, яка обробляється, зберігається до 4 – 8 тижнів. За ступенем дії на організм теплокровних тварин препарат належить до помірно токсичних речовин (3 клас токсичності), у рекомендованих концентраціях не має місцево-подразнюючої, резорбтивно-токсичної і сенсибілізуючої дії.
Застосування
Дезінсекція тваринницьких приміщень, пташників та приміщень господарського призначення. 
Дозування
Інсектицидний засіб Квік-Байт® спрей застосовують у формі водної суспензії шляхом розпилювання (обприскування) або нанесенням мазків на поверхню картонних смужок або поліетиленових стрічок. 
Для приготування робочої суспензії  для обприскування гранули розчиняють із розрахунку 250 г на 2 л води кімнатної температури, ретельно перемішуючи протягом 5 хвилин. Об′єм приготовленої суспензії (250 г/2 л) розрахований для обробки 100 м2 площі. Перед обробкою визначають площу, яку необхідно обробити інсектицидом, для приготування оптимальної кількості робочої суспензії.
Дезінсекцію робочою суспензією проводять шляхом вибіркового обприскування не менше 30 % поверхні стін, підлоги та стелі. Для знищення мух та тарганів достатньо застосування інсектициду Квік-Байт® спрей лише у місцях їх скупчення. Обприскують поверхні, де можливі найбільші скупчення комах (теплі сонячні стіни, віконні рами, підвіконники, двері, опори, частини загородок, труби, плафони світильників та інші поверхні). 
З метою запобігання контакту тварин із інсектицидом стіни у свинарниках обробляють на висоті вище 1,5 м, на фермах великої рогатої худоби  - на висоті вище 2 м від підлоги.

Обприскування поверхонь робочою суспензією проводиться за допомогою обприскувачів, які забезпечують формування гідро-аерозолю (ручні, ранцеві обприскувачі з наконечником довжиною до 1 м). 
У місця недоступні для обприскування або місця, де нанесення інсектициду небажане розкладають або розвішують картонні  смужки або поліетиленові стрічки, попередньо оброблені суспензією інсектициду. Для приготування робочої суспензії розчиняють 250 г гранул інсектициду Квік-Байт® спрей у 200 мл води кімнатної температури і ретельно перемішують для одержання однорідної суспензії. Для нанесення мазків на картонні смужки або поліетиленові стрічки використовують малярні щітки.
На час проведення дезінсекції тварин (птицю) виводять із приміщень, прибирають залишки кормів і води, збирають яйця у пташниках, накривають поліетиленовою плівкою доїльне обладнання. Тварин можна заводити у приміщення після повного висихання оброблених поверхонь і після провітрювання протягом 30 – 40 хвилин. 
Допускається проведення локальної дезінсекції окремих ділянок поверхонь приміщення за наявності інтенсивної вентиляції і відсутності людей та тварин (птиці) поблизу об′єктів, які обробляються.    
Приготовлена робоча суспензія повинна бути використана протягом одного робочого дня. Якщо процес обробки був призупинений більш ніж на 30 хвилин, суспензію необхідно повторно перемішати.
Протипоказання
Не обробляти інсектицидною суспензією годівниці, поїлки і поверхні, які можуть контактувати із кормами і тваринами ! 
Робочу суспензію інсектициду не можна наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобілені поверхні.
Застереження
Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.
Під час приготування та застосування робочої суспензії необхідно користуватися засобами захисту органів дихання, шкіри та слизових оболонок, очей (халат, шапочка, гумові рукавиці, гумове взуття, герметичні захисні окуляри і респіратори).
До роботи із препаратом (приготування робочої суспензії, дезінсекція поверхонь приміщень) не допускаються неповнолітні особи (до 18 років), вагітні жінки та жінки, що годують немовлят, а також особи, для яких встановлені протипоказання під час попереднього медичного обстеження (захворювання органів дихання, підвищена чутливість до компонентів препарату).
Забороняється приймати їжу та напої, палити під час роботи із інсектицидом.
Після закінчення роботи обличчя та руки необхідно вимити водою з милом, рот прополоскати водою.
При випадковому попаданні інсектициду на шкіру його необхідно зняти ватним тампоном та ретельно промити уражену ділянку водою з милом.
При випадковому попаданні інсектициду в очі необхідно негайно промити їх великою кількістю проточної води і за необхідності звернутися до лікаря.
При появі ознак подразнення органів дихання необхідно припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення, зняти робочий одяг. Рот і носоглотку прополоскати водою, дати тепле пиття (чай, молоко), скерувати до лікаря.
При випадковому попаданні інсектициду у шлунок постраждалому необхідно випити декілька склянок води і прийняти 10-20 таблеток активованого вугілля та звернутися до лікаря.
Антидот невідомий. Лікування симптоматичне.
Антидот невідомий. Лікування симптоматичне.
Форма випуску
Поліетиленові контейнери із кришкою з контролем першого відкриття по 1 кг.

Зберігання
Сухе добре вентильоване, захищене від прямих сонячних променів приміщення за температури від 0 до 40 °С. Недоступне для дітей і тварин місце, окремо під продуктів харчування та кормів.
Термін придатності 
Гарантійний термін зберігання в закритому пакуванні виробника 3 роки.
Термін придатності після розведення - 12 годин.
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Bayer
Страна производитель Германия
Тип средства Гранулы
Вес 62.5 (г)
Информация для заказа
 • Цена: 99 грн.
Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул. Зодчих 20, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com