Корзина
333 отзыва

VinVetZoo

Бровадез-20 100 мл у!

  Бровадез-20 100 мл у!
В наличииОптом и в розницуКод: 9-009

27 грн.

Показать оптовые цены
 • 22 грн./шт.
  при заказе от 20 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
Опис

Прозорий злегка опалесцюючий безбарвний, або ледь жовтуватий розчин, піниться при збовтуванні, зі слабким специфічним запахом.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

бензалконію хлорид - 200 мг.

Допоміжні речовини: вода дистильована.

Фармакологічні властивості

Препарат має бактерицидну і спороцидну дії по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій (Brucella spp., Clostridium spp., E. coli, Klebsiella spp., Listeria spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Вас. larvae, Bac.altei), фунгіцидну (Aspergillus spp., Candida albicaus, Trichophyton spp., Saccharomyces cerevisia, Ascosferius apis) та віруцидну (парамікровіруси, каліцивіруси, рабдовіруси) дії; володіє дезінвазійними властивостями відносно інвазійних елементів нематод та ооцист еймерій;

Робочі розчини не пошкоджують металеві предмети, фарбовані поверхні будівельних конструкцій, пластмаси та тканини.

Застосування

Засіб застосовується з метою санації та дезінфекції тваринницьких і птахівничих приміщень, в місцях реалізації продукції тваринництва та птахівництва (ринки), цехів по переробці м'ясних, молочних та інших продуктів тваринного походження; у забійних цехах та санітарно-забійних пунктах, конур, кліток та інших місць утримання дрібних тварин і птахів, особливо після їх дегельмінтизації, для знезараження вуликів, соторамок і бджоло знаряддя на пасіках неблагополучних по аскоферозу, аспергильозу, парагнильцю, американському і європейському гнильцю та нозематозу бджіл; а також на інших об'єктах, які підлягають ветеринарному нагляду (для обробки обладнання, транспорту, технологічного обладнання, резервуарів, систем водопостачання, інструментів, інвентарю, санітарно-технічного обладнання тощо).

Дозування

Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об'єктів знезараження.

Вологі дезінфекції проводять водними розчинами відповідної концентрації. Їх готують шляхом змішування Бровадезу із не хлорованою водою. Наносяться розчини за допомогою дрібнодисперсних оприскувачів до повного зволоження, або протиранням поверхні предметів губкою.

Розчини наступних концентрацій використовують для :

- 0,1% (10 мл/10 л води) - санації обладнання молокопереробних об'єктів, годівниць та поїлок в присутності тварин;

- 0,25% (25 мл/10 л води) - профілактичної дезінфекції приміщень та інвентарю в присутності тварин; санації водопровідних систем;

- 0,5% (50 мл/10 л води) - асептичного прибирання: боєнь; переробних цехів; торгівельних; лабораторних приміщень; засобів транспортування продукції тваринницького походження; замочування спецодягу перед його пранням;

- 1,0% (100 мл/10 л води) - планових дезінфекцій під час санітарних розривів в тваринницьких приміщеннях;

- 1,5% (150 мл/10 л води) - дезінвазії після дегельмінтизації та знезараження місць утримання інфекційно хворих тварин чи птахів;

- 0,05% (50 мл/100 л води) - запобігання розмноження зелених водоростей та інших мікроорганізмів в закритих басейнах або системах водопостачання. Такі обробки, з тижневим інтервалом, доцільно проводити систематично;

- 2,5% (25 мл/л води) - дезінфекції пасік неблагополучних щодо особливо небезпечних хвороб бджіл. Їх проводять при температурі повітря понад 12°С за допомогою оприскувачів (типу "Росинка"). При цьому добре зволожують всі поверхні вуликів, бджоло інвентарю та соторамок (з яких попередньо відкачують мед). Оброблені предмети щільно закривають поліетиленовою плівкою і витримують 10-12 годин. Опісля, всі предмети промивають водою і висушують. Таким же чином, але 1,5% розчином (15 мл/л води) проводять планово-профілактичні дезінфекції на здорових та умовно здорових пасіках.

- 0,5% розчином (5 мл/л води) на благополучних пасіках 2 рази на рік (при весняних і осінніх ревізіях), протирають зволоженою губкою всі зовнішні та доступні внутрішні стінки вуликів і дерев'яні частини соторамок.

Протипоказання

Мило та миючі порошки дещо знижують активність препарату.

Застереження

Не застосовувати в присутності тварин і птиці та бджолородин.

Розчини понад 2% концентрації можуть викликати роздратування шкіри, тому, при роботі з препаратом та його розчинами необхідно користуватись засобами індивідуального захисту: рукавицями з поліхлорвінілу та захисними окулярами.

Приготування робочих розчинів проводити в провітрюваному приміщенні, де є вода.

Під час роботи з препаратом забороняється приймати їжу, пити, курити.

Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом.

У разі попадання препарату в очі, їх промивають великою кількістю води і закапують 20%-ним розчином сульфацилу натрію (альбуциду).

У разі випадкового попадання препарату на шкіру, потрібно ретельно промити уражену ділянку проточною водою, після цього змастити шкіру пом'якшуючим кремом.

Форма випуску

Флакони з полімерних матеріалів по 20, 50, 100, 200, 500, 900 або 1000 мл, пластикові каністри по 5 або 10 л.

Зберігання

Зберігати в оригінальному пакуванні виробника в затемнених, захищених від дії прямих сонячних променів, добре вентильованих приміщеннях при температурі від 1°С до 20°С.

Термін придатності - 4 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Бровафарма
Страна производитель Украина
Информация для заказа
 • Цена: 27 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com