Корзина
341 отзыв

VinVetZoo

Аматиб 500 г у!

  Аматиб 500 г у!
В наличииОптом и в розницуКод: 9-012

1 275 грн.

Показать оптовые цены
 • 1 193 грн./шт.
  при заказе от 5 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
Полное описание

Аматіб 80% водорозчинний порошок (Amatib 80% water soluble powder).

Міжнародна непатентована назва: амоксицилін.

2. Лікарська форма: порошок для орального застосування.

Аматіб 80% водорозчинний порошок в якості діючої речовини містить амоксициліну тригідрат - 80%, а в якості допоміжних речовин - моногідрат карбонату натрію, цитрат натрію і колоїдний ангідрид кремнію.

3. Препарат являє собою порошок білого або злегка жовтуватого кольору.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дати виробництва.

Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

4. Випускають Аматіб 80% водорозчинний порошок розфасованим в герметично закриті пакети з ламінованої фольги по 100, 250 і 500 г. Кожну одиницю упаковки постачають інструкцією із застосування.

5. Зберігають лікарський препарат в упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

6. Зберігати лікарський препарат слід в місцях, недоступних для дітей.

7. Невикористаний препарат з вичерпаним терміном придатності утилізують відповідно до вимог законодавства.

8. Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.
9. Аматіб 80% водорозчинний порошок відноситься до антибактеріальних препаратів групи пеніцилінів.

10. Амоксициліну тригідрат, що входить до складу лікарського препарату, є напівсинтетичним антибіотиком пеніцилінового ряду і має широкий спектр антибактеріальної дії; активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в тому числі Campylobacter, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Escherichia coli, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Streptococcus spp.

Механізм дії антибіотика полягає в порушенні синтезу мукопептида, що входить до складу клітинної стінки мікроорганізмів, шляхом пригнічення ферментів транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного балансу і руйнування бактеріальної клітини.

Амоксициліну тригідрат добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті і швидко розподіляється в організмі. Максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 1,5-2 години і утримується на терапевтичному рівні не менше 12 годин після застосування препарату Аматіб 80% водорозчинний порошок. Виводиться антибіотик з організму переважно з сечею.

Аматіб 80% водорозчинний порошок за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин відповідно до (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76).
11. Аматіб 80% водорозчинний порошок призначають свиням, телятам, ягнятам і козенята з лікувальною метою, сільськогосподарської птиці - з лікувальної та лікувально-профілактичною метою при гострих і хронічних захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту та інших первинних і вторинних інфекціях бактеріальної етіології, збудники яких чутливі до амоксициліну.

12. Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату та антибіотиків пеніцилінового ряду.

Аматіб 80% водорозчинний порошок забороняється застосовувати курям-несучкам, яйця яких будуть використовуватися в харчових цілях, і ремонтному молодняку курей менш ніж за 2 тижні до початку яйцекладки, в зв'язку з накопиченням препарату в яйцях, дорослим жуйних тварин з розвиненим рубцевим травленням, а також тваринам з нирковою і печінковою недостатністю.

 13. Аматіб 80% водорозчинний порошок застосовують тваринам перорально індивідуально або груповим способом протягом 3-5 днів в наступних дозах:

-телятам, козенята, ягнятам 2 рази в день в разовій дозі 1,25 г на 100 кг маси тварини (10 мг амоксициліну на 1 кг маси);

-свиням і сільськогосподарської птиці з водою для напування в дозі 250 г на 1000 л води (10-20 мг амоксициліну на 1 кг маси). Лікувальний розчин в період лікування готують щодня.

При груповому способі застосування свині і птиця повинні отримувати тільки воду, яка містить лікарський препарат.

14. При передозуванні препарату у тварини можуть спостерігатися блювота і діарея.

15. Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

16. Можливість використання препарату Аматіб 80% водорозчинний порошок в період вагітності і лактації визначається ветеринарним лікарем на підставі оцінки співвідношення очікуваної користі до можливого ризику від застосування препарату.

17. Слід уникати пропуску чергової дози лікарського препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і по тій же схемі.


18. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не спостерігається. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають антигістамінні лікарські засоби і симптоматичне лікування.

19. Не слід застосовувати Аматіб 80% водорозчинний порошок спільно з антибіотиками тетрациклінового ряду, хлорамфеніколом, макролідами і лінкозамідами з огляду на можливу зниження його антибактеріальної активності.

20. Забій свиней, телят, ягнят і козенят на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 8 діб, птиці - не раніше ніж через 3 доби після останнього застосування лікарського препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначених термінів, може бути використано для годування хутрових звірів.
21. При роботі з препаратом Аматіб 80% водорозчинний порошок слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами.

22. Людям з гіперчутливістю до амоксициліну тригідрату слід уникати прямого контакту з препаратом.

23. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно негайно змити проточною водою з милом. У разі появи алергічних реакцій і / або при випадковому ковтанні лікарського препарату слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

Організація-виробник: АТ «КРКА, д.д., Ново место» / «KRKA, d.d., Novo mesto", Šmarješka cesta 6, 8501, Novo mesto, Slovenija.

Информация для заказа
 • Цена: 1 275 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com