Корзина
333 отзыва

VinVetZoo

Эксид 200 мг/мл 100 мл у!

  Эксид 200 мг/мл 100 мл у!
В наличииКод: 9-036

2 428 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
Склад:
в 1 мл містить в якості діючої речовини цефтіофур (в формі кристалічної вільної цефтіофуровой кислоти) - 200 мг, а в якості допоміжних речовин: мігліол 812 - 0,695 мл і бавовняне масло - 0,174 мл.
За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію білого кольору.

Препарат випускають розфасованим по 50 Мл і 100 мл у скляні флакони відповідної місткості, закупорені гумовими пробками і укріплені алюмінієвими ковпачками. Кожен флакон упаковують в картонну коробку і вкладають інструкцію із застосування.

Фармакологічні властивості:

Ексид відноситься до антибактеріальних засобів групи цефалоспоринів третього покоління.
Цефтіофур - діюча речовина Ексиду - володіє широким спектром дії відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи деякі анаеробні бактерій і штами, які продукують β-лактамазу, в тому числі: Pasteurella (Mannheimla) haemolytica, Pasteureila multocida, Haemophilus somnus, Fusobacterium necrophorum й Porphlromonas levii.
Механізм антибактеріальної дії препарату полягає в придушенні функціональної активності бактеріальних ферментів транспептидаз, що беруть участь в зв'язуванні основного компонента клітинної стінки мікроорганізмів - пептидоглікану, що призводить до загибелі бактерій.
Після введення ЕКСИДА швидко резорбується з місця ін'єкцій, цефтіофур метаболізується з утворенням десфуроілцефтіофура, який має антибактеріальну дію. Максимальна концентрація препарату в плазмі крові досягається через 12 годин після введення препарату і зберігається на терапевтичному рівні не менше 7 діб. Десфуроілцефтіофур виводиться головним чином із сечею (понад 70%) і з фекаліями (12-15%).

Порядок застосування:

ЕКСИД застосовують для лікування респіраторних інфекцій бактеріальної етіології великої рогатої худоби, що викликаються Pasteureila (Mahnheimia) haemolytica, Pasteureila multocida, Haemophilus somnus, для лікування некробактеріозу, що викликається Fusobacterium necrophorum і Potphiromonas levii, BacterOides spp, Prevotella spp, а також для лікування післяпологового метриту * викликається Escherichia coli, Arcanobactermm pyogenes і Fusobacterium necrophorum.
Перед застосуванням флакон з лікарським препаратом струшують до отримання однорідної суспензії. ЕКСИД вводять одноразово підшкірно біля основи вуха в дозі 1 мл на 30 кг маси тварини (що еквівалентно 6,6 Мг цефтіофура на 1 кг маси тварини). Рекомендується вводити не більше 30 мл лікарського препарату в одне місце ін'єкції.
  
Протипоказання:

Забороняється застосовувати лікарський препарат при індивідуальній чутливості тварин до р-лактамних антибіотиків.

Передозування:

Симптоми передозування не встановлені.

Особливі вказівки:

Особливостей дії при першому прийомі препарату і його скасування не виявлено.
Препарат призначений для одноразового введення.
Не рекомендується застосування Ексиду спільно з бактеріостатичними антибактеріальними лікарськими засобами.
Забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється проводити не раніше, ніж через 20 діб після введення лікарського препарату. Молоко можна використовувати для харчових цілей без обмежень.

Побічна дія:

При застосувань лікарського препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не відзначається. У ряді випадків у місці введення препарату можливе утворення припухлості, яка зникне мимовільно. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають антигістамінні засоби і симптоматичне лікування.

Заходи особистої профілактики:

При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами ветеринарного призначення. При роботі з препаратом забороняється пити, курити, приймати їжу, Після закінчення роботи необхідно ретельно вимити руки з милом. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками, їх необхідно промити великою кількістю води, Людям з гіперчутливістю до р-лактамних антибіотиків слід уникати прямого контакту з ЕКСИДА. У разі прояву алергічної реакції або при випадковому попаданні лікарського препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).
Порожню упаковку з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Термін придатності та умови зберігання:

Препарат зберігають в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 3 ° С до 25 ° С. Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання становить 2 роки з дати виробництва
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель США
Производитель   Zoetis
Объем 100.0 (мл)
Информация для заказа
 • Цена: 2 428 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com