Корзина
333 отзыва

VinVetZoo

Прид Дельта №50 +апликатор у!

  Прид Дельта №50 +апликатор у!
В наличииКод: 9-122

14 938 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com
Полное описание

Опис
Інтравагінальний пристрій білого кольору трикутної форми з двома стрічками довжиною 50 см кожна, комплектується пристрій аплікатором.

Склад
1 інтравагінальний пристрій містить діючу речовину:
прогестерон 1,55 г.
Допоміжні речовини: поліамідна основа, покрита етилвінілацетатом, до пристрою прикріплений подвійний шнур довжиною 50 см.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QG03DA04 – гормони статевих залоз (гестагени).
Прогестерон - гормон жовтого тіла яєчників, який впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему за принципом зворотного зв'язку, і впливає головним чином на пригнічення секреції гонадотропін-релізинг гормону (GnRH), а отже, на секрецію лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Високі концентрації прогестерону перешкоджають викиду гіпофізом фолікулостимулюючого (ФСГ) і лютеїнізуючого гормонів (ЛГ), пригнічуючи, таким чином, еструс і овуляцію. Різке падіння концентрації прогестерону протягом 1 години призводить до дозрівання фолікула, настанню еструсу і овуляції.
Прогестерон швидко абсорбується після вагінального введення, зв'язується з кортикостероїд-зв'язаним глобуліном і альбуміном сироватки крові, має ліпофільні властивості і акумулюється в жировій тканині та органах, що містять прогестеронові рецептори. Прогестерон метаболізується в печінці, період напіввиведення становить 3 години, максимальної концентрації (С max 5 мкг / л) досягає через 9 годин. Основна частина прогестерону виводиться з жовчю і незначна частина з сечею.

Застосування
Препарат застосовують коровам і фізіологічно зрілим телицям для синхронізації еструсу за наявності статевих циклів і стимуляції і синхронізації еструсу за відсутності статевих циклів.

Дозування
Препарат застосовують коровам і фізіологічно зрілим телицям одноразово інтравагінально в дозі 1,55 г прогестерону (один пристрій) на тварину протягом 7 діб.
Коровам з статевими циклами препарат застосовують у комбінації з простагландином, який вводять за 24 години до видалення пристрою.
Коровам з відсутніми статевими циклами препарат застосовують у комбінації з простагландином, який вводять за 24 години до видалення пристрою, і хоріонічним гонадотропіном коней (eCG), який вводять одночасно з видаленням пристрою.
Пристрій вводять за допомогою спеціального аплікатора для вагінального введення, який перед і після кожного введення чистять і дезінфікують з використанням антисептичного розчину.
Препарат виймають з алюмінієвого пакетика в гумових рукавичках і кутом, до якого прив'язаний шнур, вставляють у аплікатор до упору. Трикутну конструкцію ПРІД Дельта при цьому складають і повністю поміщають в циліндричну порожнину аплікатора, а вільні кінці шнура проходять через спеціальний отвір і залишаються зовні аплікатора.
Дистальну частину аплікатора злегка змащують лубрикантом і обережно вводять через попередньо очищену вульву в піхву. При досягненні аплікатором дна піхви, натискають на ручку аплікатора, видавлюючи пристрій в піхву. Аплікатор обережно витягують, залишаючи зовні подвійний шнур, прикріплений до пристрою. При необхідності шнур можна вкоротити.
Через 7 діб пристрій видаляють, обережно потягнувши за шнур, прикріплений до пристрою.
Корів і фізіологічно зрілих телиць осіменяють через 56 годин після видалення пристрою. 

Протипоказання
Забороняють застосовувати препарат фізіологічно зрілим теличкам, тільним коровам, а також коровам і первісткам впродовж 35 діб після розтелу; при інфекційних та неінфекційних захворюваннях статевих шляхів.

Застереження
Для досягнення кращого ефекту перед введенням прогестерону рекомендують провести додаткове дослідження з метою визначення фази циклічної активності яєчника.
Ослаблені тварини можуть слабо реагувати на лікування препаратом.
Пристрій призначений тільки для одноразового застосування.

Форма випуску
Картонна коробка, що містить 10, 25 або 50 алюмінієвих пакетиків, в кожному пакетику по 1 інтравагінальному пристрою.
Картонна коробка,  що містить 1 аплікатор та  25 або 50 алюмінієвих  пакетиків, в кожному пакетику по 1 інтравагінальному пристрою.
Поліетиленова коробка, що містить 50 алюмінієвих пакетиків, в кожному пакетику по 1 інтравагінальному пристрою.
Поліетиленова коробка, що містить 1 аплікатор та 50 алюмінієвих  пакетиків, в кожному пакетику по 1 інтравагінальному пристрою.
Алюмінієві пакети, що містять по 10 інтравагінальних пристроїв.

Зберігання
Зберігати в сухому захищеному від світла місці за температури 0 - + 25 0С.
Термін придатності - 3 роки. Після відкриття заводського упакування інтравагінальні пристрої слід застосувати впродовж 6 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Франция
Производитель   CEVA
Вид животных Крупный рогатый скот (КРС)
Информация для заказа
 • Цена: 14 938 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com