Корзина
341 отзыв

VinVetZoo

Ветерелин 10мл Сalier *

  Ветерелин 10мл Сalier *
В наличииОптом и в розницуКод: 8-071

182 грн.

Показать оптовые цены
 • 172 грн./шт.
  при заказе от 10 шт.
Купить
 • +380 показать номер +380673352123 Kyivstar
 • +380731330666 Life
 • +380991014648 MTC
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380673352123, Kyivstar
   +380731330666, Life
   +380991014648, MTC
  • Контактное лицо:
   Центр обработки заказов
  • Адрес:
   ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
  • Email:
   vetzo.ua@gmail.com

Опис : Прозорий безбарвний розчин.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину : бусерелін-0,004мг.(що еквівалентно 0,0042мг. бусереліну ацетату ). Допоміжні речовини :бензиловий спирт, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат, гідроксид натрію, вода для ін`єкцій.

Фармакологічні властивості: ATC-vet класифікаційний код: QH01CA09 Гонадотропін-релізінг гормони. Бусерелін- пептид, синтетичний аналог релізінг гормону (РГ) лютенізуючого гормону (ЛГ) і фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), таким чином, є аналогом гонадотропін-релізінг гормону (GnRH). Механізм дії Ветереліну пов`язаний із фізіологічно-ендокринологічною дією гонадотропін-релізінг гормону. GnRH проходить гіпоталамус через портальні судини гіпофіза та входить в його передню долю, де він індукує секрецію двох гонадотропних гормонів (ФСГ та ЛГ) в периферичній крові. Вони викликають дозрівання фолікулів в яєчниках, овуляцію і лютеїнізацію в яєчнику. Після внутрішньовенного введення бусерелін швидко розкладається: період напіврозпаду становить від 3 до 4,5 хвилини у щурів та 12 хвилин у морських свинок. Бусерелін накопичується в гіпофізі, печінці та нирках. В печінці і нирках речовина розкладається під дією ферментів на дрібні пептидні фрагменти з незначною біологічною активністю. Основним шляхом виведення являється сеча.

Застосування: Коровам: Для індукції овуляції та лікування її затримки. Лікування (подолання) патологічного анеструсу. Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії. Покращення рівня запліднення яйцеклітини при штучному заплідненні, а також після синхронізації еструс з аналогом PGF2а. Результат може так чи інакше залежати від умов запліднення. Свиням, свиноматкам-первісткам:Для індукції овуляції після синхронізації еструсу з аналогом прогестагену (альтреногест) з метою здійснення штучного осіменіння. Кобилам: Стимуляція овуляції і, таким чином, синхронізація овуляції безпосередньо перед спарюванням. Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії. Самкам гризунів: Покращення рівня запліднення яйцеклітини та стимуляція овуляції при після родовому заплідненні.

Дозування: Великій рогатій худобі, коням та гризунам рекомендований внутрішньом`язовий спосіб введення, але також можна вводити внутрішньовенно або підшкірно. Свиням рекомендовано вводити внутрішньом`язово, але також можна вводити внутрішньовенно.

Вид тварин

Показання

Бусереліну мг/на тварину

Ветерліну мл/на тварину

Корови

Лікування (подолання) патологічного анеструсу

20

5

Індукція овуляції

20

5

При затримці овуляції

10

2,5

Покращення рівня запліднення яйцеклітини при штучному заплідненні, а також після синхронізації еструсу з аналогом PGF2а для синхронізації еструсу у корів, відповідно до 10 денного режиму осіменіння, бусерелін потрібно вводити на 0-й день, наступна ін`єкція PGF2a на 7 день, та друга ін`єкція бусереліну — на 9день, відповідно до згаданого дозування.

10

2,5

Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії

20

5

Кобили

Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії

40

10

Стимуляція овуляції і, таким чином, синхронізація овуляції безпосередньо перед спарюванням.

40

10

Свиноматки, свиноматки-первістки

Для індукції овуляції після синхронізації еструсу з аналогом прогестагену (альтреногест) з метою здійснення штучного осіменіння. Вводити потрібно на 115-120 годину після закінчення синхронізації з прогестрагеном. Одноразове штучне осіменіння повинно проводитись на 30-33 годину після введення Ветереліну.

10

2,5

Гризуни

Покращення рівня запліднення яйцеклітини

0,8

0,2

Покращення рівня запліднення яйцеклітини та стимуляція овуляції при після родовому заплідненні.

0,8

0,2


 

Препарат вводити однократно Рекомендовано набирати з флакона максимум 20 разів.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам з відомою гіперчутливістю до складників препарату.

Побічна дія: Немає.

Особливі застереження при використанні: Лікування аналогами GnRH є тільки симптоматичне; основні причини розкладу фертильності не можуть бути усунуті цим лікуванням. Використання продукту всупереч даним рекомендаціям може призвести до утворення фолікулярних кіст, які можуть негативно впливати на запліднення і продуктивність

Використання під час вагітності, лактації: Обмежень не встановлено.

Період виведення ( каренції ): М'ясо та субпродукти : 0 днів. Молоко 0 днів.

Застереження для осіб і обслуговую чого персоналу: Уникати контакту препарату зі шкірою та слизовими оболонками. При випадковому попаданні препарату в очі або на шкіру необхідно змити його великою кількістю води. Мити руки та незахищені ділянки шкіри після використання з водою та милом, так як аналоги GnRH поглинаються шкірою. Вагінті жінки повинні уникати контакту з препаратом, так як при дослідженнях на лабораторних тваринах, препарат виявився ембріотоксичним. Обережно вводити препарат, щоб уникнути самоін`єкції . При самоін`єкції препаратом необхідно звернутися за медичною допомогою, маючи при собі листівку-вкладку препарату.

Форма випуску:Прозорі скляні флакони по 10 мл, з гумовою пробкою з бромбутолу та алюмінієвою капсулою з кільцем, яке відламується при відкриванні, блакитного кольору. Упаковка містить 5 флаконів по 10 мл.

Зберігання: Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі від 0 до 25 С. Термін придатності -24 місяці. Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати впродовж 8 годин.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   Calier
Страна производитель Испания
Лекарственная форма Раствор
Вид животных Грызуны, Крупный рогатый скот (КРС), Лошади, Свиньи
Объем 10.0 (мл)
Информация для заказа
 • Цена: 182 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380673352123, Kyivstar
  +380731330666, Life
  +380991014648, MTC
 • Контактное лицо:
  Центр обработки заказов
 • Адрес:
  ул.600-летия 66А, Винница, Винницкая область, Украина
 • Email:
  vetzo.ua@gmail.com